Dilan Polat’ın Yakın Arkadaşı Ümranto Hakkında Şok İddia: Para Cezasıyla Başı Dertte!

Ümranto ismiyle tanınan Ümran Avcu isimli sosyal medya fenomenini, çektiği parodi videolarıyla tanıdık. Avcu, daha önce hacker’a para verip hesap kapattırma olayıyla gündeme gelmişti. Dilan Polat’ın da yakın arkadaşı olan Avcı, şimdilerde Magazinqueen adlı sayfanın iddiasına göre yüklü miktarda para cezası aldı.

İşte detaylar ?

Ümranto adıyla bilinen Ümran Avcu’yu çektiği parodi videolarıyla tanıdık, mutlaka biliyorsunuzdur…

Hepimizin farklı bir efekt kullanarak yaptığı abla kardeş, anne kız tiplemeleri ile tanıdığı fenomen Ümranto, çektiği videolarla kısa sürede takipçi kitlesini yükseltti.

Dilan Polat’ın da yakın arkadaşı olan fenomen Ümran Avcı, şimdilerde her fenomen gibi kendi markasını kurdu ve güzellik ürünleri satıyor.

Ümran Avcı, en son rahatsız olduğu, kendisine laf eden ve hoşuna gitmeyen bazı kişilerin sosyal medya hesaplarını ‘parasıyla’ tuttuğu kişiler tarafından kapattırdığını açıklayarak sosyal medyada olay olmuştu hatırlarsanız.

Avcu, şimdilerde Magazinqueen adlı sayfanın iddiasına göre mevzuata aykırı davranışlar ile aldatıcı, yanıltıcı nitelikteki tanıtımları sebebiyle 346.128 TL para cezası aldı.

?

Siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir