Macbook Servisi

Macbook Servisi

Hem çok kötü ama belki şey yaparsak verebiliriz yardım edecek tek şey daha çok sipro burada sipro var yeterince yok doğru herkese yetecek kadar yok ama edip evine yetecek kadar var biz böyle şeyler yapmayız. Değil oğlum hepsi ölür zaten ölecekler Macbook Servisi söylediğin gibi herkes kullanırsa hiçbiri kurtulacak kadar spiro alamayacak karar senin patron önemli olan gör doğru olanı yapıyorsun umarım bir tane aynı fikirdedir. Nasıl yapacağız peki sağlıklı insan saydım ama çoğu kadın menunit kadını yani uysal sakin senin.

Apple tamiri

Gibi silahları var çiftlik aletleri görmedim peki silahları yok kimsenin zarar görmesine gerek yok doktor sen burada kal biz kedi hep birkaç iyi dostane insanı soyacağız sen burada bunlara göz kulak gerek var mesela hayat. Olunca i̇nsanlar değişir peki tamam orada Macbook Servisi sesli geleceğinizi tahmin etmiştim i̇lacımı istiyorsunuz biz sadece yolumuza devam etmeliyiz grubumuzun california’ya ulaşması gerek yanımızdaki morfin bağışıklığı ver aşı üretecek bir laboratuvar var ilaç birçok insana. Yardım edecek bir ilaç birçok insanı kurtaracak biz huzurun tanrının isteği olduğuna inanırız bizler huzur adalet birliğin yolundan Macbook Tamiri gideriz.

Macbook Servisi

Karşılık vermemek için eğitiliriz şiddet savaş karşısında bile acılarımız karşılık vermekten kaynaklanıyor tanrı bizden adaleti arayıp huzuru getirmemizi istiyor larımızı sevmemizi i̇ntikam peşinde olmamamızı istiyor üzgünüm huzur sizinle olsun azından bizi öldürmek isteseler daha rahat. Ederdim yaptığımız yalnızca kıyamet zamanında doğru Macbook Servisi olurdu erişeceksin hadi bakalım hadi gidelim hadi seni gördüm evet ama ayakta değil zombiler tamam tamam tamam bebeğim tebrikler babacık iyi çıkardın anneciğim şimdi kız öyle tabii. Doktor satır için göbek bağı için vay canına.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir