CHP’li belediye başkanları Ankara’da seçim startı verecek

ANKARA – CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, partili tüm belediye başkanlarının 25 Mart Cumartesi günü, Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında Ankara’da toplanacağını açıkladı. Belediye başkanlarının seçim çalışmalarında aktif şekilde yer alacağını belirten Torun, “Türkiye için bir dönüm noktası olan bu seçimlerde Millet İttifakı’nı iktidar, Genel Başkanımızı da Cumhurbaşkanı seçmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

TOPLANTININ TEK GÜNDEMİ 14 MAYIS

Ankara’da Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirilecek toplantıya ilişkin açıklama yapan CHP’li Torun, “Toplantımızın tek gündemini 14 Mayıs seçimleri oluşturacak” dedi ve şöyle devam etti:

“Toplantıda, belediye başkanlarımız açısından da bir seçim startını vermiş olacağız. Belediye başkanlarımız da kampanya döneminde, hem kendi bölgelerinde hem de kendi illeri dışında aktif bir seçim çalışması yürütecek. Partimizin tüm kadroları ve tüm belediye başkanlarımızla ülkemizin her köşesinde vatandaşlarımızla buluşacağız. Türkiye için bir dönüm noktası olan bu seçimlerde Millet İttifakı’nı iktidar, Genel Başkanımızı da Cumhurbaşkanı seçmek için gece gündüz çalışacağız. İnanıyoruz ki 14 Mayıs’ta ülkemizde köklü bir siyasi değişimi sağlayacak, ülkemizi bu karanlıktan aydınlığa hep beraber taşıyacağız.” (DUVAR)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir